Veiligheid Buurt Interventie Team

Gentsestraat 22a, 2587HT Den Haag

Buurt Interventie Team

Geachte buurtbewoner,
Sinds een klein jaar is in uw wijk Renbaankwartier (Noordelijk Scheveningen) een Buurt Interventie Team (BIT) actief. Wat wil dat zeggen? Een keer per week, meestal op donderdagavond tussen half acht en negen (andere dagen en tijdstippen kunnen in overleg bepaald worden), gaat een groepje van twee vrijwilligers de wijk door. Zij kijken of er in onze wijk sprake is van: verdachte personen, zwerfvuil, defecte lantaarnpalen, verzakking in de bestrating, zwerffietsen etc. Alle rapportages gaan gemeente en/of politie. Voor deze vrijwilligers worden met een regelmaat cursussen georganiseerd: tips over omgaan met agressie, E.H.B.O, AED. Uiteraard geldt dat niets moet maar dat er veel kan.
Kortom, wij leveren op deze wijze een bijdrage aan de veiligheid en leefbaarheid in onze wijk. Wij zoeken op korte termijn een aantal nieuwe vrijwilligers. Vanzelfsprekend wordt u degelijk ingewerkt. U zult merken, dat je door deze activiteit nog intensiever bij het reilen en zeilen van alles in onze wijk en stad betrokken raakt. Schroom niet en meld u aan! U bent van harte welkom. Natuurlijk heeft u eerst een oriënterend gesprek met een van ons, zodat u een goed beeld heeft van het werk in het buurtinterventieteam.
Aanmelden kan via de wijkwinkel Gentsestraat 22a, Scheveningen, tel: 070-3541081, bns@online.nl
Gentsestraat 22a, Scheveningen, tel: 070-3541081, bns@online.nl

Is lidmaatschap Buurt Interventie Team iets voor jou?
Aanmelden kan
  • Afbeelding van Buurt Interventie Team
  • Afbeelding van Buurt Interventie Team

Trefwoorden

zwerfvuil, buddy, bewegen